сряда, 26 ноември 2014 г.

Лудогорец срещу Ливърпул за второто място в групата

Българският първенец Лудогорец се изправя тази вечер срещу европейския колос Ливърпул в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Разградчани ще се опитат да повторят великия ЦСКА и да поставят на колене мърсисайдци, които не са в никак добра форма.

Тимът на Брендън Роджърс все още има шанс за второто място, но същото важи и за Лудогорец.

понеделник, 24 ноември 2014 г.

Станимира Петрова стана световна шампионка по бокс

Българката Станимира Петрова стана световна шампионка по бокс. Тя спечели златния медал в категория до 54 килограма на първенството в Джеджу, Южна Корея, съобщава topsport.bg.

Във финала Петрова победи с 2:0 съдийски гласа Марция Давиде. Италианските медии очакваха нова титла за европейската шампионка от Букурещ 2014.

неделя, 23 ноември 2014 г.

Люис Хамилтън е новият световен шампион във Формула 1

Люис Хамилтън е новият световен шампион във Формула 1, съобщава topsport.bg.

Британецът спечели титлата буквално на финалната права от сезона, като в заключителния старт от календара за 2014 г. - в Гран при на Абу Даби завърши на първата позиция и триумфира с крайния успех.

четвъртък, 20 ноември 2014 г.

БФС освободи Любо Пенев като треньор на националния отбор по футбол

Селекционерът на българския национален отбор по футбол Любослав Пенев е освободен на днешното извънредно заседание на Изпълнителния комитет на Българския футболен съюз /БФС/, съобщи вицепрезидентът на БФС Йордан Лечков.

"Ще има много сериозни кардинални промени на всички нива", каза членът на Изпълкома на БФС Наско Сираков, цитиран от БТА.

вторник, 18 ноември 2014 г.

Момче супергерой талисман на Евро 2016

Талисманът на следващото европейско първенство бе показан днес за първи път. Организаторите на шампионата на Стария континент, който ще е във Франция през 2016 г., са заложили на момче супергерой, пише Topsport.bg.