неделя, 23 декември 2012 г.

Реал Мадрид изостава на 16 точки от Барселона след загуба от Малага

Реал Мадрид изостава на 16 точки след Барселона, след загуба от Малага
УЕФА наказа Малага, но след това Малага наказа Реал Мадрид.

Тимът на Мануел Пелегрини окончателно вгорчи празниците на Жозе Моуриньо и неговия тим, след като го победи с 3:2 в последния мач за календарната 2012 година, в мач от 17-я кръг на испанската Примера Дивисион.

Макар да изигра изключително слабо първо полувреме, след почивката Малага излезе преобразен и откри резултата в 48-та минута чрез Иско.

Реал Мадрид израни с автогол на Серхио Санчес в средата на частта, но влезлият като резерва Роке Санта Крус реши всичко с два бързи гола. Карим Бензема намали резултата десетина минути преди края, но мадридчани нямаха сили за повече.

Така Малага показа удивителна сила на духа, след като само преди ден УЕФА съобщи, че наказва отбора да не участва в следващото издание на Шампионската Лига, за което се класира.

Реал Мадрид пък няма да има много весела Коледа и щастлива нова година, тъй като изостава на 16 точки от вечния враг Барселона.