неделя, 28 октомври 2012 г.

Левски надви Локо Пловдив

Левски постигна много важна победа с 2:1 срещу Локо Пловдив
Левски постигна много важна победа с 2:1 срещу Локо Пловдив в среща от 10-ия кръг на "А" група, която се игра на "Герена".

Домакините бяха в обновен състав, в който личеше името на Жоао Силва, който направи първия си старт за клуба в шампионата.

Именно той вкара едно от попаденията, което падна в 49-ата минута. Преди това португалецът бе в основата на гола на Ели в 34-ата минута. Гостите стигнаха до попадение след автогол на Пинто в 60-ата минута.
След тази среща Левски събра 25 точки и се изравни с лидера Лудогорец, който загуби от Черноморец.

Черноморец удари шампионите с 1:0. Единствения гол в срещата вкара Тодор Паланков, който се разписа половин час след началото на мача.Това е първата загуба за шампионите.

Пирин Гоце Делчев пък успя да постигне изненадваща победа с 3:2 при гостуването си на Берое в среща от 10-ия кръг на "А" група.

След този мач отборът от южна България събра 15 точки и измести Славия от 6-ото място, докато заралии са с 10 точки на 13-ото място.