събота, 17 ноември 2012 г.

Локо Пловдив излъга Черно море у дома

Локомотив Пловдив постигна много важна победа с 1:0 над Черно море
Локомотив Пловдив постигна много важна победа с 1:0 над Черно море в среща от 13-ия кръг на "А" група, която се игра на стадиона в парк Лаута.

Домакините бяха по-добрият отбор на терена в повечето моменти от мача и заслужено стигнаха до трите спечелени точки.

Единственото попадение бе дело на Стефанов в 15-ата минута и с този гол той донесе успеха на  тима си.

След този мач Локо събра 18 точки в класирането и е на 7-ото място, докато Черно море си запазва 11-ата позиция с 13 точки.

Това бе първи двубой на Стефан Генов срещу бившия му тим. Специалистът доскоро бе наставник на Черно море, но се стигна до напускането му и пое Локо.

Срещата започна много добре за домакините от Пловдив, които натиснаха съперника си още от първата минута на двубоя.

В 3-ата минута удар на Рангел Абушев бе спасен от Китанов и младият нападател пропусна да реализира първото попадение в мача.

В 15-ата минута все пак обаче домакините стигнаха до така очаквания гол в противниковата врата.

Кавдански с 30-метров пас намери Стефанов, който елегантно прехвърли Китанов.

В 28-ата минута отново Кавдански бе в светлините на прожекторите. Той можеше да си вкара автогол, след като върна силно топката към своя вратар, но за радост кълбото бе избито.

До края на частта не се стигна до нищо кой знае какво и резултатът се запази на почивката.

Второто полувреме започна добре за Локо и в 51-ата минута Абушев намери голмайстора Стефанов на добра стрелкова позиция, но послeдният от 3-4 метра прати топката в аут.

В 57-ата минута голмайсторът Стефанов спаси отбора си от попадение, след като извади от голлинията топката, след удар на Дончо Атанасов.

Крилото се развихри и в 60-ата минута се наложи Господинов да показва класата си след пробива на бившия футболист на Берое. Toва бе пореден пропуск на Атанасов.

До края не се стигна до повече голове и резултатът се запази.

ЛОКО ПД - ЧЕРНО МОРЕ 1:0
1:0 Стефанов' 15

ЛОКО ПД: Господинов, В. Георгиев (72 - Д. Атанасов), Котев, Кавдански, Марков, Златински - к, Маламов, Д. Георгиев, Абушев, Курдов (59 - Михайлов), Стефанов (85 - Дюлгеров)

ЧЕРНО МОРЕ: Китанов, Колев, С. Александров, Ал. Александров, Димитров, Бергонси (46 - Капитанов), Камазола, Д. Атанасов, Г. Илиев - к, Божилов, Манолов