четвъртък, 9 август 2012 г.

Реал Мадрид смачка Милан в Ню Йорк, Роналдо с два гола

Испанският шампион Реал Мадрид постигна разгромна победа от 5:1 над италианския Милан
Испанският шампион Реал Мадрид постигна разгромна победа от 5:1 над италианския Милан в контролна среща, която се игра на "Янки Стейдиъм" в Ню Йорк.

Като цяло испанският клуб изигра много силен мач срещу "Росонерите" и може да се каже, че напълно заслужено се поздрави с победата.

Кристияно Роналдо се отчете с две попадения за "Белия балет", които реализира в 49-ата и 66-ата минута.

Останалите три гола бяха дело на Анхел Ди Мария, Серхио Рамос и Кайехон, като паднаха съответно в 24-ата, 81-ата и 89-ата минути.

Попадението за Милан бе реализирано от Робиньо в 33-ата минута на срещата.

Срещата започна силно за Реал и в 24-ата минута резултатът бе открит след попадение на Анхел Ди Мария.

Той вкара феноменално попадение след прекрасен удар с воле от 20-ина метра. В ситуацията Абиати боксира топката в предни позиции след изпълнение на корнер, но аржентинецът засече по прекрасен начин кълбото и го прати във вратата на италианския страж.

"Росонерите" все пак успяха да реализират сравнително бързо изравнително попадение. Робиньо бе точен в 33-ата минута и по този начин направи резултата 1:1.

Касано намери намиращия се в близост до наказателното поле Ночерино, който отклони топката за Робиньо и бразилецът с технично докосване я довкара във вратата от близка дистанция.

До края на полувремето не се стигна до повече попадения, но пет минути след началото на втората част Реал възстанови предимството си.

След една бърза контраатака Ласана Диара видя Роналдо, а португалецът с хубав удар с левия крак срази Абиати и направи резултата 2:1.

Добрата игра на мадридчани продължи и в 66-ата минута Роналдо вкара втория си гол в мача и покачи на 3:1. Той бе изведен със страхотен пас от Кака сам срещу вратаря и мушна топката покрай него, за да реализира.

Милан можеше да намали изоставането си, но удар на Ел Шаавари бе блокиран след едно центриране от корнер.

В 81-ата минута Реал вкара поредното си попадение, като този път Серхио Рамос стана голмайстор. Той засече прекрасно центриране от корнер на Кака и реализира с глава.

Крайното 5:1 бе оформено от Кайехон в 89-ата минута след страхотна асистенция на Кака. Плеймейкърът навлезе в наказателното поле и намери с прекрасен пас своя съотборник през шестима футболисти на Милан, а Кайехон от близка дистанция без проблем реализира с прехвърлящ удар.

РЕАЛ МАДРИД - МИЛАН 5:1
1:0 Ди Мария 24'
1:1 Робиньо 33'
2:1 Роналдо 49'
3:1 Роналдо 66'