понеделник, 7 ноември 2011 г.

Барса удави две точки в локвите на Билбао

Барселона изненадващо завърши наравно 2:2 в гостуването си на Атлетик Билбао в мач от 11-я кръг на испанската Примера Дивисион.
Каталунците обаче бяха щастливи да си тръгнат с едната точка, тъй като до нея се стигна с гол на Лео Меси в 91-та минута, след груба грешка на защитник на домакините.
Преди това обаче и Атлетик вкара и двата си гола след две грешки на Хавиер Масчерано, като при втория гол вина имаха и Абидал и Пике.
Между тях Сеск Фабрегас изравни за 1:1 с хубав гол с глава през първото полувреме. Целият мач бе изключително труден, тъй като теренът бе наводнен от проливния дъжд над "Сан Мамес".
Въпреки това Барселона бе по-активният отбор, но логично се затрудни да създаде чисти голови положения.
Така след равенството Барселона вече изостава на 3 точки от лидера Реал Мадрид. Все пак каталунците остават без загуба в първенството.