събота, 5 май 2012 г.

Бронз за Силвия Митева на световната купа в София

Най-добрата ни състезателка по художествена гимнастика Силвия Митева спечели бронзов медал в многобоя на световната купа в столичната зала Арена Армеец

Златото грабна олимпийската и трикратна световна шампионка Евгения Канаева, със среброто се окичи сънародничката й Дария Кондакова.

Със силното си представяне грацията ни намери място и във финалите на четирите уреда, които ще се проведат утре.

Официалното откриване на Световната купа ще се проведе от 17.50 часа. Веднага след церемонията ще стартира надпреварата при ансамблите, където българският тим ще се бори за защита на титлата си от миналата година.

Единствено ансамбълът на Русия не пристигна в София, но всички останали най-силни тимове ще вземат участие в състезанието. Надпреварата при ансамблите започва в 18.30 часа.