събота, 10 март 2012 г.

Лудогорец не прояви и капка милост срещу Видима Раковски

Лудогорец постигна страхотна победа с 5:0 при гостуването си на Видима Раковски в среща от 17-ия кръг на "А" група, която се игра в Севлиево.

Гостите стигнаха до попаденията си чрез Генчев, Гъргоров, Стоянов и Кешада. Първият реализира в 13-ата минута, бившият футболист на ЦСКА се разписа в 30-ата и 33-ата минути, а Иван Стоянов реализира в 44-ата минута. Бразилецът Кешада пък вкара в 86-ата минута.

След тази среща Лудогорец продължава да бъде лидер в класирането с актив от 42 точки, докато Видима е на 14-ото място с 10 точки.

Двубоят започна много по-добре за гостите от Разград и в крайна сметка резултатът не закъсня.

В 13-ата минута гостите поведоха в резултата с попадение на Станислав Генчев.

Полузащитникът преодоля бранителя на севлиевци Хикмет и вкара топката във вратата на Василев.

В следващите минути гостите демонстрираха страхотна игра и в 30-ата минута Гъргоров удвои резултата.

Той получи много хубаво извеждащо подаване от Стоянов и реализира.

Само три минути по-късно Витиня центрира по земя и Гъргоров реализира, като по този начин вкара за класическото 3:0 и реализира второто си попадение в двубоя.

В 44-ата минута Лудогорец стигна и до четвърти гол, който бе дело на Стоянов. Бившият футболист на ЦСКА получи извеждащ пас, от който успя да се възползва и вкара.

Като цяло темпото на игра през второто полувреме не бе толкова високо, колкото през първото.

В 59-ата минута Кешада имаше шанс също да се разпише и да направи резултата 0:5, но в крайна сметка пропусна.

Няколко минути по-късно се стигна до разбъркване в наказателното поле на Видима, но в крайна сметка отново не бе отбелязан гол.

В 86-ата минута Кешада вкара за 5:0 и оформи крайния резултат.

ВИДИМА РАКОВСКИ - ЛУДОГОРЕЦ 0:5

0:1 Генчев 13'

0:2 Гъргоров 30'

0:3 Гъргоров 33'

0:4 Стоянов 44'

0:5 Кешада 86'

ВИДИМА: Василев, Панов, Наков, Г. Иванов, Щърков, Стойчев - к, Р. Иванов (52 - Чипев), Хикмет (46 - Кожухаров), Колев, Дреновички (46 - Ашимов), Тафраджийски

ЛУДОГОРЕЦ: Голубович, Барт, Гулдан, Минев, Фернандес, Генчев, Касчелан, Марселиньо (58 - Кешада), Гъргоров, Иванов (51 - Бакалов), Стоянов (68 - Александров)