неделя, 11 март 2012 г.

Реал Мадрид обърна Бетис и дръпна пред Барселона

С два гола на Кристиано Роналдо Реал Мадрид обърна Бетис с 3:2 като гост в мач от 26-я кръг на испанската Примера Дивисион.

Срещата бе изключително динамична и зрелищна и до последния момент не се знаеше какъв ще бъде крайния резултат. Домакините бяха напълно равностойни на именития си съперник и определено заслужаваха да вземат поне нещо от срещата.

Севилци откриха резултата в 10-та минута чрез Хорхе Молина, но в средата на полувремето Гонсало Игуаин изравни. След почивката Кристиано Роналдо даде аванс на мадридчани, но много бързо Бетис изравни чрез Монтеро.

Победния гол бе дело отново на Роналдо в 72-та минута.

И двата отбора пък имаха претенции към съдията заради неотсъдена игра с ръка. Такава имаше при първия гол на Бетис, а през второто полувреме не бе отсъдена дузпа в полза на домакините.