четвъртък, 25 август 2011 г.

Марто носи победа на Болтън

Крилото на Болтън Мартин Петров донесе победата за своя тим във втория кръг на Карлинг къп. Българинът вкара второто попадение за крайното 2:1 над Макълсфийлд. Това гарантира на Болтън участие в трети кръг на турнира.
Попадението бе първо за Петров от началото на сезона. Той игра силно срещу Манчестър Сити миналия уикенд, като асистира и за двата гола при загубата с 2:3. Мачът с Макълсфийлд също не започна добре.
Гостите поведоха неочаквано в 11-ата минута и това шокира домакините, които трябваше да чакат до второто полувреме, за да обърнат нещата в своя полза.
Новото попълнение Тунджай направи дебют за състава и го ознаменува с гол в 56-ата минута, като при това се разписа с ножичен удар от близко разстояние. В 73-ата минута дойде времето на Петров, който бе изведен от Тунджай зад защитата и вкара с удар в близкия ъгъл.